Hizmetlerimiz

Ad Soyad *
Firma
Telefon
E-Mail *
Konu
Notunuz *
  Yenile
Güvenlik Resimdeki kodu giriniz.
 

Web Sitesi İçerik Oluşturma ve Güncelleme Hizmeti

Doğru içerik doğru bir iş yapmak için ilk başlangıçtır. Eğer ki kopya verilerle yola çıkarsanız, arama motorları bu verileri elemine ederek size kapılarını her zaman kapalı tutacaktır. Size benzer firmaların ya da kişilerin web sitelerinde içeriklerin aynılarını alıp kendi sitenize koymanızın size yarardan çok zararı olacaktır. İçeriklerinizi mümkün olduğu derecede kendiniz oluşturursanız ve özgün bir şekilde müşterilerinize sunarsanız, google ve diğer arama motorlarında en üst sıralarda olabilirsiniz.

Önemli olan web sitenizin olmuş olması değil, web sitenizin size bir kazanç sağlıyor olmasıdır. Firmamızın ilk açıldığı yıllarda Flash Animasyonların, butik sitelerin büyük bir önemi vardı, hatta flash'ta patlayan havai fişekler, damga gibi markanın isminin vurulması olmazsa olmazlar arasındaydı. Ancak Google ve diğer arama motorları için bu tarz flash uygulamaların hiç bir anlamı yoktur. Google bunları algılayamaz ve indeksleyemez. Sitenizin içeriği mümkün olduğunca sade ve özgün olmalıdır.

İçeriğin sade, şık ve arama motorları tarafından kolayca algılanabilir hale getirilmesi, doğru şekilde sayfaların birbirine bağlanması, arama motorlarına kayıt aşamasında yüzlerce sayfa atlamanıza ve rakiplerinizin önünde yer almanıza yardımcı olacaktır. Doğru, düzgün ve seo açısından olması gerektiği şekilde içerik oluşturulmasında size yardımcı oluyoruz ve sitenizin içeriğini gerektiği şekilde sizinle beraber düzenliyoruz. Unutmayın önemli olan sitenizin olması değil, sitenizin bir geri dönüş sağlamasıdır ve size bir faydası olmasıdır.